28 lip 2012

Nagrania..

 Od wczoraj moja tj. "niepełnosprawność" daje mi się we znaki! Nie mam ochoty jeść, czuje się okropnie słabo, wewnętrzny organ daje o sobie we znaki, a ból głowy i kręgosłupa zdaje się być nieznośny. Wszystkie te czynniki nie pozwoliły mi się nawet wyspać w nocy! Nie mam pojęcia czy to ta pogoda tak na mnie działa, czy może coś wewnętrznie się ze mną dzieje. Wybaczcie, że Wam tak narzekam, mam nadzieję, że u Was dużo lepiej.
  BTW wreszcie znów coś nagram! Dziś po 15:00 wybieram się do Dawida, którego możecie kojarzyć z poniższego kawałka!
Jednak na kolejnym kawałku gościnnie udzielę się nie tylko ja, ale także znajomy Dawida, którego możecie posłuchać poniżej w ich wspólnym kawałku:
 Więcej info i kawałek dostarczę Wam jak pojawi się w sieci. A teraz idę coś zjeść i trochę się zdrzemnąć! Na prawdę nie jestem dzisiaj do życia...

4 komentarze:

 1. dobry numer!
  A co do wakacji, to pewnie też gdzieś wyskoczysz choć na chwilę:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. zaraz posłucham nagrań jakie wrzuciłaś :)
  szczerze powiedziawszy ja też co do polskiego kina nie jestem jakoś szczególnie przekonana. Komedie ostatnich lat są wszystkie na jedno kopyto, ze tak brzydko powiem. Jedyne jakie mi naprawdę się podobają to: Chłopaki nie płaczą, Poranek Kojota, Nic śmiesznego, Killer, Killerów Dwóch.. Lejdis i testosteron też mi się podobały. No i kolosalne wrażenie zrobiła na mnie Sala Samobójców. A tak to cała reszta jakoś nieszczególnie. A już zwłaszcza polskie horrory... Jak oglądałam 'Dom Zły' to jedyne co miałam na myśli to WTF?!
  Spokojnie... To jeszcze nie koniec wakacji! Masz jeszcze cały sierpień także spokojnie :D na pewno coś się jeszcze wydarzy! :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Nie toleruję spamu. Nie uznaję obserwacji za obserwację! Szanujmy czyjąś przestrzeń i nie śmiećmy w czyimś "ogródku":)