7 gru 2015

Listopad 2015 - podsumowanie miesiąca

        Adele - Hello (remix)       

     Listopad okazał się dla mnie dość pracowitym miesiącem. Było przede mną parę wyzwań, które jakoś pociągnęłam konsekwentnie do przodu. Być może też ich wynik zaowocuje dla mnie w przyszłości. Co dokładnie? Czytajcie dalej, to się dowiecie.


13.11.15 - po raz pierwszy wybrałam się na kabaret. Nie byle jaki. Ekipa "Po prostu Stand-up" gościła w jednej z miejscowych restauracji. Korzystając z dnia wolnego postanowiłam, że się wybiorę oczywiście po wcześniejszym research'u. Właściwie wyniki poszukiwania tego co mogą sobą zaprezentować panowie przekonały mnie do wybrania się na ten występ. Było wesoło. Jak już wspominałam, wcześniej nie byłam na żywym kabarecie ( po za tym, który serwowany mam niekiedy w pracy) więc moje wrażenie są jak najbardziej pozytywne. Szczerze polecam komedię serwowaną przez panów Tomasza Kołeckiego, Patryka Czebańczuka oraz Pawła Chałupkę.


Przygotowania do zimy
Już od jakiegoś czasu myślałam o tym, żeby zaopatrzyć się w parę gadżetów, które umilą mi zimowe wieczory bądź też dni wolne. Dlatego korzystając z okazji, które proponuje Biedronka zakupiłam sobie termfor, koc i nawet lampki ozdobne, które pięknie prezentują się na moim moodboardzie. Dodatkowo też kupiłam sobie ( już mniej związane z tematem ) pudełka w motywem francuskim do przechowania drobiazgów. Jeszcze nie znalazły swojego konkretnego zastosowania i po prostu leżą, ale myślę, że na dniach znajdę im jakieś zajęcie :).


Imagine Stuff on Insta
Szczerze mówiąc może to trochę spóźnione, ale postanowiłam, że skoro już robię biżuterię hand made to założę konto na Instagramie w celach promocyjnych/reklamowych. Tak więc możecie śledzić to co tam udostępniam i być na bieżąco z nowościami. Przypominam też, że możecie śledzić fp Imagine Stuff. Jeśli macie ochotę składać również zamówienia na bransoletki to serdecznie zapraszam. Przypominam, że niebawem mamy też świętą :)
@imaginestufffZ pasji do pisania
 Już od dawna większość moich znajomych wie, że pisanie to moja pasja. To coś co kocham i wychodzi mi to nieźle. Jednak mimo to byłam w lekkim szoku kiedy koleżanka z technikum, która obecnie jest na studiach poprosiła mnie o napisanie pracy. To nic wielkiego bo recenzja książki z uwzględnieniem motywu moralnego, który się w niej znajduję. Finalnie mam nadzieję, że praca zaliczy dobrą ocenę. Jeśli faktycznie tak będzie to chętnie podejmę się dalej takich zadań. W końcu to będzie dla mnie okazja na podniesienie swoich umiejętności w tej dziedzinie.


Po raz pierwszy...
... zostanę też chrzestną. Dowiedziałam się o tym jakoś na początku listopada, ale na prawdę się cieszę z tego faktu. Kiedyś już prawie nią zostałam, ale sytuacja nieco się skomplikowała. Teraz jednak jest to pewne na sto procent! Nawet nie wiecie jak się cieszę z tego faktu, że wreszcie będę mieć swoją chrześniaczkę. To dziecko będzie przeze mnie rozpieszczane (wybaczcie rodzice małej)  :).

A tymczasem mamy już 7 grudnia. Wczoraj były Mikołajki. Co znaleźliście w butach? Czy czujecie już ducha świąt?