23 gru 2012

Ajmi,Olivia,Bela - game over

   Jakiś czas temu (o czym kompletnie nie wiedziałam) ukazał się na YT kawałek z moim udziałem. Jest to zupełnie kobieca kolaboracja od A do Z!  Poniżej podrzucam Wam filmik:
O czym jest kawałek? Nie trudno z treści wywnioskować, że o tym co nas drażni w podziemnych raperach/rkach. Choć siedzę w tym krótko, już teraz mogę powiedzieć, że zdarzyło mi się spotkać takie osoby, które mają się  za nie wiadomo kogo, a tak na prawdę poczyniły niewielki progres przeliczając na to ile w tym przesiedziały. Ale nie chodzi tu tylko o postęp, ale też o ich brak pokory, brak wsparcia dla innych młodszych, niedoświadczonych. A co powtarzałam zawsze i będę powtarzać - ta kultura ma nas łączyć, a nie dzielić. Dalej wkraczamy na temat hipokryzji, bo czy normalnym jest preferowanie hejtingu, a potem zapraszanie do subskrypcji? Wiele innych zabawnych anegdotek na ten temat mogłabym wypisać, ale po co? Trzymam się, nie przejmuje. W jakiś sposób pewne wydarzenia z tego roku uodporniły mnie na jako taką cięższą, nieuzasadnioną krytykę, która jest jak dla mnie nic nie warta. Chętnie czytam co macie mi do powiedzenia, ale sory nie zniosę, gdy ktoś traktuje mnie z góry. Trochę pokory. Sumie sumarów wyszło na moje - ja i mój dar przypadkowego przewidywania przyszłości.


BTW: W związku z tym, że jutro wigilia i święta chciałabym Wam życzyć spełnienia marzeń, dużo zdrowia (co w tym wieku jest przez nas rzadko doceniane), szczęścia i to w mega sporych dawkach, wymarzonych prezentów, miłej atmosfery przy rodzinnym stole i tego czego sami byście chcieli aby Wam życzono!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie toleruję spamu. Nie uznaję obserwacji za obserwację! Szanujmy czyjąś przestrzeń i nie śmiećmy w czyimś "ogródku":)