22 lis 2012

promotion?

Dziś notka nieco promocyjna? Zachęcająca itp! Otóż dwie sprawy chciałabym omówić i ogłosić i tak dalej...

EP Ajmi&Oktawii

 Po pierwsze drodzy raperzy z podziemnego kręgu! Ajmi & Oktawia planują tuż przed świętami EP.  EP będzie najprawdopodobniej przesiąknięta kobiecym podziemnym rapem, ale...ale... jest szansa i dla panów! Dziewczyny zorganizowały konkurs na gościnną zwrotkę i refren do promującego krążek kawałka "Te panienki", który możecie odsłuchać poniżej

Zwrotki możecie nadsyłać na fanpage'e dziewczyn :
lub na pocztę Ajmi aga-markiewicz-1991@tlen.pl

Kawałek możecie pobrać klikając TUTAJ

Z tego co się dowiedziałam na płycie mają się pojawić świetni goście, po za tym dobrzy producenci muzyczni więc chyba warto spróbować?

3czwarte sukces "Nie rozumiem cię" [official video]


     Druga sprawa to długo zapowiadany i oczekiwany przez wielu klip 3czwarte sukcesu do kawałka "Nie rozumiem cię". Warto tu  wspomnieć, że mixtape "No women, no cry. No women, no love" jakiś czas temu został wydany w wersji fizycznej, którą możecie zakupić TUTAJ. BTW Mati i Gontar zorganizowali również konkurs na gościnną zwrotkę, która ukaże się na fizyku! I co się okazało wraz z wyjściem klipu do kawałka? Wygrała nie 1, ale aż 4 konkursowe zwrotki! Efekt końcowy możecie zobaczyć i odsłuchać tutaj!
Gościnnie udzielili się Dziku, Kovu, Mario, Rudolf. Za bit odpowiedzialny jest Nowik. Szczerze powiem, że długo czekałam na klip i byłam ciekawa jak to wyjdzie w praniu. Nie oczekiwałam niczego wielkiego, a i tak stwierdzam, że klip jest świetny! Po za tym po raz kolejny polecam cały mixtape do odsłuchania! Od prawie dwóch lat towarzyszy mi on do dnia dzisiejszego i nadal lubię wracać do tych smętnych kawałków o związkach damsko-męskich!
A wasze wrażenia? Czekam na opinie - jak zawsze. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie toleruję spamu. Nie uznaję obserwacji za obserwację! Szanujmy czyjąś przestrzeń i nie śmiećmy w czyimś "ogródku":)