1 paź 2012

Timotei with Jericho Rose  
No więc szum wśród rzeszy kobiet zrobił produkt z linii Timotei z wyciągiem z róży Jerycho. Cóż to takiego?

Róża Jerychońska - popularna nazwa roślin pustynnych  posiadających zdolność utraty znacznej ilości wody z tkanek i przeżycia okresu suchego w postaci prawie zasuszonej po deszczu szybkiego powrotu do stanu normalnego.

Szampon: akurat w moim przypadku był to zestaw o zapachu grapefruitowym! Na opakowaniu jest mowa o „wymarzonej objętości”, jednak czy jest w tym nuta prawdy? Cóż nie zauważyłam by moje włosy wyglądały na bardziej gęste.  Zwłaszcza, że moim przypadku byłoby to chyba widoczne ze względu na to, że posiadam dość cieknie i rzadkie włosy. Jeśli chodzi o kolejny fragment etykietki „ (…)zapewniając im naturalnie zdrowy wygląd”- tu mogę się zgodzić! Od kiedy stosuje ten szampon w komplecie z odżywką  moje włosy faktycznie wydają się zdrowsze i bardziej naturalne. U jednej z recenzentek przeczytałam, że włosy po szamponie są lśniące i faktycznie wydaja się takie! Dla mnie ważne było też by włosy dobrze się rozczesywały  i na długo zachowywały zapach szamponu! Więc jeśli przebywacie w gronie palaczy to polecam! Zapach szamponu utrzymuje się na długo, w moim przypadku do następnego dnia (myję głowę codziennie)!


Odżywka: No cóż etykietka swoją treścią nie różni się od tej, która widnieje na szamponie dlatego niewiele mogę tu dodać! Właściwie to wracając do szamponu to mamy tu taki marketingowy haczyk. Treść etykietki, gdzie wypisane jest działanie  szamponu znaczone jest ***, gdzie te trzy gwiazdeczki oznaczają „po za stosowaniu szamponu i odżywki” „w porównaniu do poprzedniej butelki Timotei 250ml”.
Najprościej ujmując producenci tym samym wyjaśniają, że szampon nie skutkuje bez odzywki i na odwrót!

   Chcąc zachęcić  potencjalnych klientów do kupna powyższego produktu zastosowano chwyt marketingowy w formie promocji! Oczywiście nie wiem, czy nadal ona trwa, ale z tego co słyszałam zestaw szampon +odżywka można kupić w sklepach  z kosmetykami albo sieciówkach za niewielkie pieniądze, bo bodajże do 7,00 zł góra! Także chyba warto iść do sklepu i skorzystać z okazji, póki takowa trwa!

   Ktoś z Was posiada już ten komplet lub sam szampon/odżywkę? Jakie wrażenia po ich stosowaniu?Czekam na opinie!