30 wrz 2013

BABSKI TEMAT: szaleństwo zakupów 5-6.10.13 z Elle i H&M

   
   W poście na temat moich 20stych urodzin (TU) wspomniałam o magazynie, w którym chowała się przyjemna niespodzianka. Dzisiaj napiszę o tym troszeczkę więcej. Otóż jako kobieta, która ma do tego pewne prawo naszła mnie ochota… na zakup i przeczytanie jakiegoś komercyjnego pisemka z masą kolorowych zdjęć ciuchów, artykułów, których mężczyźni by za pewnie nie zrozumieli i innych dziwnych rzeczy, których płci przeciwnej nie potrzeba do szczęścia, a nam tak:D
   Zazwyczaj w przypływie paru groszy na moje konto (nie to, żeby ostatnio hajs się jakoś szczególnie u mnie zgadzał) kupuję ,,Wysokie Obcasy". Uboższa opcja, gdy jestem prawie  że spłukana to moja imienniczka "Olivia", której  koszt nie przekracza 4 zł. Rozglądam się po pułkach z gazetami w jednym ze znanych na całą Polskę supermarketów i lustruję wzrokiem stosik gazet od tych dla nastolatek po tych dla dorosłych. Mój wzrok przykuła Zuzanna Bijoch w tle nowojorskich drapaczy chmur w stroju "Na kratę". Patrzę, przeglądam i na co się natknęłam? Piękne, czarno - złote cudeńko spogląda na mnie ochoczo i mówi " Kup mnie proszę, chcę być wydana.". Oczy błyszczą mi jakbym dostała niespodziewanego zastrzyku endorfiny.
    "Kup mnie, Kup mnie" staje się coraz bardziej natarczywe i coraz bardziej mnie do siebie przekonuję. Więc w przypływie szczęścia biorę październikowe wydanie Elle i zmierzam z nim do kasy. Nie żałuję i pochłaniam lekturę po powrocie do domu.


   Czarna karta ze złotymi literami H&M to oczywiście wynik współpracy pisemka z marką H&M. Jest to karta na 20 zł rabatu przy zakupie ubrań za min. 50 zł w dniach 5-6 października. Czy się opłaca? Oczywiście! Przy ponad 200 stronach + do tego 20 zł na zakupy w H&M czym jest te 7,90 które wydamy?
Dodatkowo dla zwolenniczek większych zakupów akcja nie dotyczy tylko H&M. Na końcu czasopisma znajdują się bony na zakupy 5-6 października w takich sklepach jak : ALDO, ANSWEAR.COM, Apart, Bering, C&A, Cropp, Gatta, Glitter, Goshico, Guess, House, New Yorker i wiele wiele innych.


 Po więcej informacji na ten temat odsyłam do Elle wydanie październikowe oraz na stronę elle.pl oraz facebook.com/ELLEPolska

2 komentarze:

 1. Bardzo lubię czytać Elle :)


  Obserwuję i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 2. I love reading ELLE magazine, but I only read the American version <3 Obserwujemy!
  xoxo
  www.fashfab.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Nie toleruję spamu. Nie uznaję obserwacji za obserwację! Szanujmy czyjąś przestrzeń i nie śmiećmy w czyimś "ogródku":)